выбор профессии

Вибір професії

Визнач свої професійні схильності – пройди тест  “Magellano Університет».

Є люди, які з раннього віку розпізнають свої унікальні здібності і покликання. Для них вибір професії простий і очевидний. Але більшість абітурієнтів, як правило, або орієнтовані батьками на певну діяльність, або роблятьсвій вибір, орієнтуючись на престижність професії і її прибутковість. Якщо надалі вони здобувають освіту без урахування своїх унікальних здібностей, є великий ризик або стати посереднім фахівцем, або отримати роботу, яка не приносить морального задоволення, результат чого – особова нереалізованість.
Профорієнтація – це можливість визначити завдатки і здібності людини, які можуть стати ключем до його успіху. “Обери собі професію до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті” – говорив Конфуцій.
Ми пропонуємо комплексне тестування і професійну консультацію за методикою “Магеллано-університет” – створеній в Європі, адаптованій і сертифікованій в Україні. Методика “Магеллано-Университет” – отримала сертифікат УНМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України і дозвіл Міністерства освіти на використовування в загальноосвітніх школах.

Тестування “Magellano Університет» ДОПОМОЖЕ:
•    Виявити схильності і здібності старшокласників до різних видів діяльності;
•  Визначити професійну сферу, в якій майбутній студент зможе максимально реалізувати свої здібності, а значить і досягти найбільшої ефективності і задоволення від своєї професійної діяльності;
•    Мотивувати абітурієнта самостійно зробити вибір напряму освіти;
•  Порозумітися між батьками і старшокласником відносно вибору напряму його подальшого навчання.

Як відбувається тестування?
Тестування відбувається дистанційно і складається з 5 блоків. Відповіді на тестові завдання займають приблизно 2 години.

Що ви отримаєте в результаті проходження тесту “Magellano Університет”?
Обробка тестів проходить дистанційно і після її завершення ви отримуєте індивідуальний звіт на 9 сторінках. Звіт сформований так, щоб дати оцінку і інтерпретацію результатів, отриманих в кожному блоці з розгорнутими коментарями, а також аналізує який напрям навчання запропонувати абітурієнтові: підтримати його вибір, або рекомендувати інший напрям для подальшого навчання.

Для того щоб скласти тест необхідно:
– відправити заявку з текстом “тест “Magellano Університет», або подзвонити до нас в офіс.
– отримати по електронній пошті від нашого адміністратора код доступу і реквізити для оплати.
– пройти тест на профорієнтацію.
– виконати оплату.
– подзвонити за вказаним номером і визначити час консультації.
– отримати результати свого тесту і індивідуальну консультацію сертифікованого спеціаліста.

Вартість тестування і консультації спеціаліста – 350 гривень.