вид на жительство в польше

Посвідка на проживання в Польщі

Для того, щоб отримати посвідку на проживання в Польщі, зовсім не обов’язково відкривати там підприємство, вникати в тонкощі бухгалтерського обліку і звітності в малознайомій країні, або платити фірмі-посередникові,щоб вона займалася цими питаннями. Є 2 простіших і економніших способи:

Тимчасову посвідка на проживання в Польщі можна оформити, надавши перелік необхідних документів, що підтверджують ваше тривале перебування в країні на легальних підставах. Навчання (у внз, на мовних курсах, в освітніх центрах) – це, якраз та основа, яка дає можливість отримати студентові, або слухачеві тимчасову посвідку напроживання. Тому усі наші клієнти мають таку можливість.

Для учасників Програми “Вища освіта в Польщі” ми пропонуємо скористатися додатковою послугою Карта побиту“.

А для тих, хто не є студентом польського внз, але бажає отримати посвідку на проживання в цій країні, нами разроблен пакет “Річний курс польської мови плюс”.

Переваги: ви живете в Польщі і вчите польську мову, отримуєте візову підтримку (національну візу на навчання- 365/365 днів в році) і можливість оформлення посвідки на проживання.

Вартість програми: 1150 євро.

Вартість включає: плату реєстраційного внеску за участь в програмі, оплату річного курсу польської мови (200 годин занять з 3 години в тиждень), організаційні послуги, бронювання житла на час навчання, візову підтримку (підготовка документів, необхідних для відкриття візи),надання пакету документів, необхідних для оформлення карти побиту).

Оплачується окроме : консульський збір 35 Євро, послуги візового центру 22 євро, житло в Польщі (приблизно 150євро в місяць), проїзд.

Набір на річні курси польської мови проводиться щомісячно!