учеба в польше

Освіта в Польщі

Шановні абітурієнти! 
Пропонуєму вам прийняти участь в програмі “Вища освіта в Польщі” і отримати справжній європейський диплом, а не диплом европейського зразка.
Ви можете вступити в університети Польщі на:
– бакалаврат
– магістрат
– навчання англійською мовою
– аспірантура
– МВА

 Чому Польща?  Напевно кожен замислювався про освіту, європейський диплом і життя закордоном. Навчання в університетах і інститутах Польщі – це реально, доступно і престижно. А причин для вибору Польщі, як країни, в якій ви отримаєтевищу освіту досить багато :

– європейський рівень освіти і європейська система навчання;
– можливість навчання на польській або англійській мові;
– територіальна близькість до України і одночасно зона країн шенгенської угоди. За наявності студентської візи,можна подорожувати по європейських країнах;
– доступна вартість навчання (від 1 000 EURO за рік -залежить від вибраного внз). При цьому для власниківКарти Поляка навчання в державних Внз Польщі безкоштовне;
– нескладна, в порівнянні з іншими європейськими країнами, процедура вступу до вузу;
– після закінчення навчання, студенти отримують Європейський диплом, а не диплом європейського зразка, дійсний в країнах Європи, СНД і в США;
– можливість участі програмою обміну студентів “Erasmus” і виїхати на навчання/практику на певний термін у Внз-партнери, розташовані по всьому світу;
– наявність при внз бюро кар’єр, які допомагають молодим фахівцям влаштуватися на роботу.
Це лише невеликий перелік позитивних моментів на користь навчання у внз Польщі. Зрозуміло, що навчання в європейській країні дає ширші освітні і комунікативні можливості для подальшого працевлаштування з гідною оплатою праці по вибраній спеціальності.

поступление в вузы польшиСистема визої освіти в Польщі.

У Польщі діє дворівнева система вищої освіти:
– Перший рівень – бакалавр – 3 роки навчання (6семестрів), після закінчення яких Ви отримуєте ступінь і диплом.
– Другий рівень – магістр – 2 роки навчання (4 семестри).
– Третій рівень – доктор.

Спеціальності навчання на бакалаваті і магістраті в Польщі не пов’язані між собою, окрім “медицини”, “права” і “психології”, які припускають єдине недєлиме магістерське навчання. У цьому є свій позитивний момент: отримавши диплом “бакалавра” по одній спеціальності, можна продовжити навчання на магістраті вже по іншій спеціальності. Таким чином за 5 років навчання ви можетеосвоїти дві спеціальності.

Учбовий рік в Польщі разділений на два семестри: Перший починається 1 жовтня, а другий – з середини лютого.

Форми навчання в вузах Польщі:
– Стаціонарна – зайняття проходять в денний час з понеділка по п’ятницю;
– Заочна – зайняття проходить раз в 1-2 тижні по вихідних днях;
– Вечірня – навчання проводиться у будні дні після 16-00.

европа вузы польша учебаУ Польщі досить багато часу приділяється самопідготовці. Тому під час навчання, окрім суботи і воскресіння, студентам польських внз дається ще один день (як правило – п’ятниця) на самопідготовку.

Мова навчання у внз Польщі
Студенти можуть навчатися на польській, або англійській мові. Навчання на польській мові як правило, в 1,5 -2 рази дешевше, ніж на англійській. Наприклад, в Академії Леона Козьминского (Варшава) вартість навчання на спеціальності “Управління” складає 9300 злотих (приблизно 20 000 гривен) за рік. А такаж англомовна програма коштує 16 700 злотих за рік. Крімтого, навчання англійською мовою в Польщі має на увазі спочатку хороший рівень володіння англійською мовою, тому для вступу на спеціальності з англомовним навчання потрібно підтвердження його знання міжнародним сертифікатом. Польська мова близька за звучанням до української, тому студенти з України досить швидко її освоюють. У багатьох внз Польщі є літні курси по вивченню польської мови. Крім того в деяких внз окрім підготовчих мовних курсів, польська мова вивчається як окремий предмет.