Polska (1)

Курси польскої мови в Польщі

Курси польскої мови в Польщі! Місяць – семестр – рік! Набір відбувається щомісячно!

Інтенсивний курс польської мови у Варшаві.

“Місяць”. Тривалість курсу 4 тижні – 80 академічних годин. Навчання проводиться з понеділка по п’ятницю в зручний для студентів час.

“Двотижневий”. Тривалість курсу 2 тижні – 40 академічнихгодин зайняття. Навчання проводиться з понеділка поп’ятницю по 3 години в день.

Семестровий курс польської мови у Варшаві.

Тривалість курсу 4 місяці, 80 академічних годин. Навчання проводиться з понеділка по п’ятницю в зручний для студентів час: 1 раз на тиждень – 3 години, або 2 рази в тиждень по 1.5 години, або 3 рази в тиждень- по 1 годині.

Інтенсивний курс польської мови для дітей. Підготовкадитини до польської школи. Тривалість – місяць.

Річний курс польської мови.

200 академічних годин. Включає два семестрові курси та половину інтенсивного курсу. Навчання проходить в зручний для слухача час (по 3 години в тиждень)

Курси польської мови в Польщі проходять на базі нашого партнера – одній з кращих мовних шкіл у Варшаві. Школа знаходиться в центрі, недалеко від Старого Міста. Зайняття відбуваються в міні-групах – від 3 до 7 чоловік на усіх рівнях знання польської мови. Школа співпрацює з Державною комісією з сертифікації володіння польською мовою як іноземною. Після закінчення курсів польської мови ви зможете успішно скласти іспит, що підтверджує ваші знання.

Вартість участі в Програмі “Курси польської мови в Польщі” :

Інтенсивний курс польської мови “Двотижневий” – 410 євро

Інтенсивний курс польської мови “Місяць” – 480 євро

Семестральный курс польської мови – 580 євро

Інтенсивний курс польського для дітей – 300 євро

У вартість входить: плата вибраного курсу навчання польської мови (інтенсивний, семестральный або дитячий), оплата реєстраційного збору за навчання в мовній школі, вирішення організаційних питань, пов’язаних з оформленням на курси, візова підтримка, бронювання житла на час навчання, зустріч у Варшаві.

Додатково оплачуються: консульський збір 35 євро, послуги візового центру 22 євро, проїзд у Варшаву (від 600 гривень), житло у Варшаві (від 150 євро в місяць).

Для реєстрації на курси  польської мови у Варшаві заповніть анкету, або зателефонуйте до нашого офіса: 044 222- 75-70,  093 035-16-75, 098 204-99-06, 066 607-47-11