10675718_852406641444892_8459948319972118607_n

Університет права і адміністраціі в Жешові

Офіційний сайт: http://wspia.eu/

Університеті права і адміністрації в Жешуве (WSPIA) є одним з групи кращих недержавних внз Польщі і одним з 19 приватних університетів, який має право привласнювати ступінь доктора юридичних наук . Це свідчить про високий рівень наукових і дидактичних досліджень університету.
WSPiA був заснований в 1995 році рішенням міністра освіти і за свій багаторічний досвід діяльності став сучасним учбовим і науковим центром.
В процесі навчання студенти отримують практичні навички роботи, які надалі допомагають їм реалізувати себе в обраній ними спеціальності.
Университ права і адміністрації – один з небагатьох внз, що має право привласнювати ступінь магістра державного управління і національної безпеки, проводити навчання в аспірантурі за фахом “Адміністрація”.
WSPiA – одна з кращих юридичних шкіл в Польщі, не перший рік займає третє місце в рейтингу недержавних внз за даними видавництва “Dziennik Gazeta Prawna”.
Тут навчається близько 7000 студентів. А викладають висококваліфіковані викладачі. Серед них видатні наукові експерти і досвідчені практики : голова Конституційного суду, омбудсмен, голова Національної виборчої комісії, колишній міністр юстиції, держсекретар в Міністерстві фінансів, віце-президент Верховного адміністративного суду та ін. В WSPiA теперішній час працює більше 200 професорів, докторів, асистентів і викладачів і десятки прокурорів і суддів.
Внз має власну учбову базу, площею прим. 21000 м2, один з найсучасніших кампусів, розташований в центрі Жешува – будівлі, “Колегія Administrativum”, “Колегія Iuridicum” “Колегія Securitatis”, студентський клуб.
Окрім професійного навчання, в університеті права іадміністрації можна отримати навчання на додаткових курсах, які підтверджуються сертифікатами міжнародного зразка, – наприклад в області оподаткування, державних закупівель, Protection Manager, захисти прав працівників,журналістики.
В процесі навчання на стаціонарі студенти можуть отримати до 120 балів, за які на додаток до свого фаху можуть вибрати додаткові безкоштовні переваги, заходи, курси іноземної мови, бальні танці, майстер-класи макіяжу, дизайну, етикетки, і багато що інше.
Кожен студент стаціонару на ступінь бакалавра вивчає іноземну мову – 150 годин. Крім того, він має можливість продовжити навчання мови до 210 годин або вивчати другу мову в об’ємі 60 годин (за бажанням). Вивчення іноземних мов не вимагає додаткової оплати. На базі університету проводиться сертифікований міжнародний іспиту на знання іноземної мови TOLES.
Студенти університету права можуть отримати освіту по двох напрямах навчання, оплачуючи вартість навчання тільки на одному.
У WSPiA усі іспити, у тому числі і перездачі безкоштовні! У вартість навчання включена частина плати за підручники.Крім того, для студентів проводять регулярні безкоштовні медичні огляди. На території внз для студентів існує безкоштовний інтернет, а також доступ до величезної бібліотеки.
У рамках програми Erasmus Plus студенти можуть взяти участь в навчанні і практиці за кордоном. WSPiA навідміну від інших університетів не стягують плату за навчання в період навчання і практиці за кордоном.
Після закінчення внз випускники можуть скористатися допомогою Бюро Кар’єри.

В Університеті права і адміністрації діють 2 юридичних клініки, які надають безкоштовні юридичні консультації студентами WSPiA (під керівництвом професорсько-викладацького складу університету). WSPiA один з першихвнз в Підкарпатті підписав угоду з штаб-квартирою Національної поліції, тому випускники усіх напрямів допущені до служби і можуть отримати базову підготовку.

Віртуальний тур по університету:  http://spacer.wspia.eu/

Вартість навчання за рік
Факультет(спеціальність) Бакалаврат Магістратура
Адміністрація і бізнес
Управління у бізнесі 3200 zl 2850 zl
Міжнародні відносини 3200 zl 2850 zl
Управління фірмою 3200 zl 2850 zl
Управління персоналом 3200 zl 2850 zl
Фінанси і бухгалтерський облік в адмініструванні 3200 zl 2850 zl
Митна і податкова адміністрація 3200 zl 2850 zl
Державна адміністрація 3200 zl 2850 zl
Адміністрація правосуддя і прокуратури 3200 zl 2850 zl
Внутрішня безпека
Криміналістика і кримінология 3200 zl 2850 zl
Кризисне управління 3200 zl 2850 zl
Охорона державної безпеки 3200 zl 2850 zl
Комерційні служби правопорядка 2850 zl
Боротьба з організованою злочинністю 3200 zl 2850 zl
Право (єдина неділима магістерська програма) 3800 zl