учеба в Польше

Варшавський медичний університет

Варшавський медичний університет – один з найстаріших університетів Польщі. Він був заснований в 1809 році і на сьогодні це справжній європейський центр освіти, що повністю відповідає міжнародним стандартам. Тут навчається близько 9 тисяч студентів і більше 500 аспірантів, працює більше півтора тисяч викладачів, з яких більше 152 професорів. Окрім докторантури і аспірантури, а також професійних спеціалізованих курсів і додаткової освіти, Варщавский медичний університет упродовж багатьох років співпрацює з різними науково-дослідними центрами по всьому світу, у тому числі в Німеччині, Франції, Швеції, Сполученого Королівства, Нідерландів і США. У рамках цієї співпраці здійснюється обмін студентів і викладачів, спільні дослідницькі проекти в програмах, таких як ТОО- Erasmus, CEEPUS, MEDINE and DentEd III Thematic Networks. Університет є членом міжнародних організацій : UNESCO, European Association (EUA), AMEE (Association for Medical Education in Europe) and ECTS-MA (ECTS-Medical Association).
З 1993 року студенти можуть вивчати медицину англійською мовою. Англійське відділення пропонує програми:
6 – year MD programme for high school graduates
4 – year MD programme for holders of a Bachelor’s Degree
Обидві програми відповідають стандартам Євросоюзу. Після закінчення навчання випускники отримують ступінь доктора медицини (MD) і диплом, який визнається в Європейському Союзі, США, Канаді і у більшості інших країн світу.
Для підготовки до навчання на польскомовній програмі, у Варшавському медичному університеті створена Літня школа польської мови і культури для іноземців, яка працює в період з липня до вересня.