экскурсия в Краков, тур в Краков

Краків – місто королів

Маршрут: Львів – Ланцут – Краків – Величка – Закопане – Буковина Татранська – Краків – Львів

Програма:
День 1
08:00 – сбір групи. 8:30 Переїзд на українсько-польський кордон.
Переїзд в Ланцут – колишню резиденцію аристократів, – сьогодні тут проводять свої засідання політичні діячі і артисти. Тут є одна з цікавих колекцій карет для дворян, а зимовий сад, який знаходиться на території палацу залишить незабутнє враження. Екскурсія в палац (13євро/люд)
Переїзд в Краків. Поселення в готель. Нічліг.
День 2
Сніданок. Оглядова екскурсія по Кракову. У Польщі є декілька столиць, Варшава – адміністративна, Закопане -зимова, ну а душа цієї країни в цікавому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгові ряди Сукенницє, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під”хейнал”, мелодію сурмача, яка ллється з вежі Марианського костьолу. Вільний час.
Пропонуємо факультативно:
– оглядову екскурсія в соляні копальні “Величка” (25 євро/чел) – підземні озера, соляні тунелі, каплиці, камери,ікони, скульптури і абсолютно все з солі!
– оглядову екскурсію по єврейському кварталу – Казимеж(10 євро/чел). Тут старовинні синагоги Польщі, Широка вулиця, Нове кладовище євреїв і Площа героїв гетто.Саме тут знімалися сцени фільму Стівена Спілберга”Список Шиндлера”.
– Королівський Вавель (15 євро). Серце королівської Польщі, і не лише королівською – тут коронували королів навіть тоді, коли столиця переїхала в Варшаву. Ві зможете побачити вишукані зали королівського замку і подивитися королівські палати з найкрасивішими меблями в стилі 16-17 вв.
Повернення в готель. Нічліг.
День 3
Сніданок. Виселення з готеля. Вільний день.
Рекомендуємо поїздку в Закопане (15 євро). Відомий зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований біля підніжжя польських Татр. Тут діють декілька десятків гірськолижних підйомників, трамплінів і лижних трас, проте місто притягає туристів не лише лижними трасами і пішохідними маршрутами, але і своєрідним гуральским фольклором, і мальовничою дерев’яною архітектурою, а життя головної вулиці – Крупувки, цілорічно вирує місцевим колоритом. На місцевому ринку біля Губалувки – ціла різноманітність сувенірів, хутра, а також місцевих сирів: осципкы, Бундз …
А до вечора можна розслабитися в термальних басейнах Татранской Буковини (20 євро). Відкриті і закриті басейни температурою 30-38 градусів , гірки, печера з річкою,дитячі басейни …
Збір групи. Нічний переїзд в Львів.
День 4
Прибуття до Львова.

Вартість тура при оплаті
Більше 8 тижнів до початку туру 125 Євро
Більше 6 тижнів до початку туру 135 Євро
Менше 6 тижнів до початку туру 145 Євро
В вартість входить:
– проїзд автобусом єврокласу
– проживання в готелі категорії 3 *, сніданки
– екскурсії за програмою
– супровід керівника групи
– медична страховка
Оплачується додатково:
– вхідні квитки, факультативні програми
– особисті витрати